Personale

Lene Viborg Hedver Lene Viborg Hedver Tegningsberettiget konstitueret direktør - Jammerbugt

M: lvh@fgunordvest.dk
T: 60 84 45 08

Lone Tingstrup Mathieu Lone Tingstrup Mathieu Konstitueret direktør - Thisted

M: ltm@fgunordvest.dk
T: 21 60 67 71

Pernille Korsgaard Juhl Pernille Korsgaard Juhl Konstitueret direktør - Morsø

M: pkj@fgunordvest.dk
T: 27 58 67 76

Kristian Brøndum Kristian Brøndum IT & bygninger

M: kbr@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 69

Lena Renee Andersen Lena Renee Andersen Studieadministrator

M: lra@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 40

Maria Moeslund Madsen Maria Moeslund Madsen Teamleder

M: mmm@fgunordvest.dk
T: 21 42 01 50

Mette Bæk Sørensen Mette Bæk Sørensen Administration

M: mbs@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 72

Tine Lützhøft Tine Lützhøft Administration

M: til@fgunordvest.dk

Viviann Hasager Viviann Hasager Elevadministration / elevløn

M: vih@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 50

Benedicte Lynge Fjord Benedicte Lynge Fjord EGU Vejleder

M: blf@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 74

Birgit Munk Eriksen Birgit Munk Eriksen Underviser

M: bme@fgunordvest.dk

Britta Aaen Britta Aaen Vejleder

M: baa@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 73

Charlott Bjerregaard Gad Charlott Bjerregaard Gad Underviser

M: cbg@fgunordvest.dk

Christina Falshøj Christina Falshøj STU-underviser

M: chf@fgunordvest.dk

Jette Berner-Magnusson Jette Berner-Magnusson Vejleder

M: jbm@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 58

Jesper Kynde Skytte Jesper Kynde Skytte Underviser

M: jks@fgunordvest.dk

Jonas Riis Sørensen Jonas Riis Sørensen Underviser

M: jrs@fgunordvest.dk

Klaus Nørgaard Klaus Nørgaard Underviser

M: kln@fgunordvest.dk

Kim Grysbæk Kim Grysbæk Underviser

M: kig@fgunordvest.dk

Kirsten Søndergaard Kirsten Søndergaard Underviser

M: kis@fgunordvest.dk

Line Mehl Line Mehl Rengøring

M: lme@fgunordvest.dk

Mette Engelbreht Mette Engelbreht Underviser

M: mee@fgunordvest.dk

Tanja Terese Dalgaard Tanja Terese Dalgaard Underviser

M: ttd@fgunodvest.dk

Tommy S. Mikkelsen Tommy S. Mikkelsen Underviser

M: tos@fgunordvest.dk

Tom Søgaard Kikkenborg Tom Søgaard Kikkenborg Underviser

M: tsk@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 62

Anette Kjær Jensen Anette Kjær Jensen Vejleder

M: akj@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 61

Anja Rebecca Lykke von A Bojer Anja Rebecca Lykke von A Bojer Servicemedarbejder

M: arb@fgunordvest.dk

Annelise Bedsted Dige Annelise Bedsted Dige Underviser

M: abd@fgunordvest.dk

Asbjørn Levemand Grove Asbjørn Levemand Grove Underviser

M: alg@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 67

Benedicte Lynge Fjord Benedicte Lynge Fjord EGU vejleder

M: blf@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 74

Dorte Schmidt Dorte Schmidt Underviser

M: dos@fgunordvest.dk

Gitte Bøje Thrige Gitte Bøje Thrige Underviser

M: git@fgunordvest.dk

Helle Nielsen Helle Nielsen Underviser

M: hen@fgunordvest.dk

Jeanette Nielsen Jeanette Nielsen Underviser

M: jen@fgunordvest.dk

Jesper Gøttrup Christensen Jesper Gøttrup Christensen Underviser

M: jgc@fgunordvest.dk

Jesper Thinggaard Larsen Jesper Thinggaard Larsen Underviser

M: jtl@fgunordvest.dk

Jonas Dahl Gasberg Jonas Dahl Gasberg Underviser

M: jdp@fgunordvest.dk

Kasia Wilkowska Kasia Wilkowska Rengøring

M: kiw@fgunordvest.dk

Lone Gasberg Andersen Lone Gasberg Andersen Underviser

M: lga@fgunordvest.dk

Martin Brandt Nielsen Martin Brandt Nielsen Underviser

M: mbn@fgunordvest.dk

Nanna B. N. Jørgensen Nanna B. N. Jørgensen Rengøringsmedarbejder

M: nbj@fgunordvest.dk

Ole Krogsgaard Nielsen Ole Krogsgaard Nielsen Underviser

M: oni@fgunordvest.dk

Pernille Kold Faber Pernille Kold Faber Underviser

M: pkf@fgunordvest.dk

Tina Charlotte Nielsen Tina Charlotte Nielsen Underviser

M: tcn@fgunordvest.dk

Tina Rais Tina Rais Underviser

M: tir@fgunordvest.dk

Trine Roursgaard Trine Roursgaard Underviser

M: tro@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 56

Susanne Møller Susanne Møller Vejleder

M: sum@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 55

Anders Monrad Mosbæk Anders Monrad Mosbæk Underviser

M: amm@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 47

Claes Christiansen Claes Christiansen EGU vejleder

M: cch@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 54

Dianne Charlotte Eriksen Dianne Charlotte Eriksen Underviser

M: dce@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 46

Gitte Frederiksen Gitte Frederiksen Underviser

M: gif@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 53

Jan Stig Krogshave Jan Stig Krogshave Underviser

M: jsk@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 59

Kresten Dam Pedersen Kresten Dam Pedersen Underviser

M: kdp@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 68

Kristine Jensen Kristine Jensen Underviser

M: kje@fgunordvest.dk

Lena Busk Pedersen Lena Busk Pedersen Underviser

M: lbp@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 63

Line Hessellund Line Hessellund Underviser

M: lih@fgunordvest.dk

Michael Svanholm Pedersen Michael Svanholm Pedersen Vejleder

M: msp@fgunordvest.dk
T: 92724048

Pernille Borup Mortensen Pernille Borup Mortensen Vejleder

M: pbm@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 49

Pernille Mathiasen Pernille Mathiasen Underviser

M: pma@fgunordvest.dk

Rasmus Hedegaard Yde Rasmus Hedegaard Yde Underviser

M: rhy@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 64

René Haüser Kristiansen René Haüser Kristiansen Underviser

M: rhk@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 51

Søren Klarborg Søren Klarborg Underviser

M: skl@fgunordvest.dk

Trine Krogholm Trine Krogholm Vejleder og projektkoordinator

M: trk@fgunordvest.dk
T: 92 72 40 76

Personalegrupper

  • Alle ansatte
  • Ledelse
  • Administration
  • Morsø
  • Thisted
  • Jammerbugt

Find en skole i dit lokalområde

Vi tilbyder uddannelsen i både Thisted, Nykøbing og Aabybro

FGU Nordvest - Morsø Læs mere

FGU Nordvest - Morsø

Elsøvej 101
7900 Nykøbing Mors

Tlf. 92 72 40 40

Rutevejledning
FGU Nordvest - Thisted Læs mere

FGU Nordvest - Thisted

Kronborgvej 121
7700 Thisted

Tlf. 92 72 40 40

Rutevejledning
FGU Nordvest - Jammerbugt Læs mere

FGU Nordvest - Jammerbugt

Industrivej 2
9440 Aabybro

Tlf. 92 72 40 40

Rutevejledning

Tilmelding til vores nyhedsbrev